משרד ארכיטקטים - אדריכלי בנייןמשרד יבגי-סיטון ארכיטקטים, נוסד בשנת  2006 וממוקם ברעננה. המשרד עוסק במגוון רב של תחומים של אדריכלות בניין, בקני מידה שונים. בבתים פרטיים ועיצובי פנים,  בניין ציבורי, שכונות מגורים במבנים מורכבים. אנו בעלי נסיון וידע רב בבניה אקולוגית, בניה קלה ומתקדמת ובחומרים אלטרנטיביים.

 יבגי סיטון גלי: נולדה בשנת 1974. אדריכלית בניין רשויה, בוגרת אונ' תל אביב תואר B.arc בהצטיינות (2001) ולימודי אומנות פלסטית. בעלת ניסיון של מעל עשר שנים בתכנון נוף , פיתוח עירוני(משרד אדר' נוף  פרופ' גדעון שריג) , כמו גם תכנון  בניינים ציבוריים ומבנים מורכבים ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל.

 יבגי שמעון: נולד בשנת 1973. בעל רקע בתכנון נוף ופיתוח (משרד אדר' נוף ברוס לוין), ובנייני ציבור (תחנת הרכבת באוניבסיטת באר שבע במשרדו של  אדר' דני לזר). ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל תכנן וניהל את בנייתם של וילות, עיצובי פנים של משרדים  ובניינים ציבורים.

 
לצוות המשרד נמנה אד' פבל קפלון בוגר אונ' תל אביב תואר B.arc - שנת 2009,
 
אנו מאמינים כי המבנה הינו יצירה משותפת של הארכיטקטים והלקוחות, מכאן התוצאה  ייחודית ומותאמת לדרישות הפרוגרמטיות בהווה ובעתיד.
תכנון נכון הינו משימה אחראית המורכבת מהעקרונות הבאים:
• חלוקת החלל לתפקוד נכון של הבניין, שימת דגש על הדינמיקה במבנה, והפרדה בין אזורים פרטיים לציבוריים.
• יצירת שפה עיצובית הרמונית, הרואה את המיקרו והמאקרו בעת ובעונה אחת, ללא התפשרות על הידידותיות של המבנה, והכנעות לגחמות אדריכליות לא מוצדקות.
• מיקום המבנה בשטח מבחינת כיווני השמים, לניצול אור ואוויר,  כחלק מהסתכלות כוללת של הבניין בסביבתו. התייחסות לתכנון שטחי החוץ ויחסי הגומלין עם שטחי הפנים.


ליווי הפרויקט נעשה בשלבים הבאים:
• יצירת תאום ציפיות מלא , שאיפות ורצונות בין הלקוח ובין המתכננים, גיבוש קונצפט עיצובי על בסיס פרוגרמה מגובשת הנובעת מצרכי הלקוח.
• הכנת תקציב מפורט המהווה כלי הכרחי לשליטה על מימון הפרוייקט.
• הכנת כל המסמכים הדרושים על מנת לקבל היתר בניה, וליווי לאורך תהליך הרישוי.
• הכנת תכניות עבודה מלאות לביצוע וליווי הפרוייקט עד לסיומו תוך מתן תשומת לב מרובה לפרטי הגמר. פיקוח לאורך כל תהליך הבניה, וליווי בבחירת חומרי הגמר, התאמת הצבעים, והטקסטורות ביחד עם הלקוחות.

לחצו לעבודות של משרד הארכיטקטים >


                                                                  יבגי סיטון אדריכלים -רח' ברל כצנלסון 42 א כפר סבא  טל:09-7463072                                                                                             
 

בניה-ירוקה-בניה-אקולוגית
    ארכיטקט-תכנון-ובניה   משרד-אדריכלות-בתים   משרדי-ארכיטקטים-אדריכלי-בניין    עיצוב-פנים-בתים-פרטיים-וילות   תוכנית-אדריכלית   תחרויות אדריכלות ועיצוב    דף הבית   צרו קשר 


ל ו צ ' - עיצוב אתרים