משרד אדריכלות בתים פרטיים, פרוייקטים מסחריים וציבוריים


משרד יבגי-סיטון אדריכלות בתים, נוסד בשנת  2006 וממוקם בכפר סבא. המשרד עוסק במגוון רב של תחומים, בקני מידה שונים. בבתים פרטיים ועיצובי פנים,  במבני ציבור, שכונות מגורים במבנים מורכבים. אנו בעלי נסיון וידע רב בבניה אקולוגית, בניה קלה ומתקדמת ובחומרים אלטרנטיביים.

 יבגי שמעון: נולד בשנת 1973. אדריכל רשוי, בוגר אוניברסיטת ת"א תואר B.arc - שנת 2000,
בעל ניסיון בתכנון נוף ופיתוח (משרד אדר' נוף ברוס לוין), ומבני ציבור (תחנת הרכבת באוניבסיטת באר שבע במשרדו של  אדר' דני לזר). ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל תכנן וניהל את בנייתם של בתים פרטיים, עיצובי פנים של משרדים  ומבנים ציבורים.

 יבגי סיטון גלי: נולדה בשנת 1974. אדריכלית רשויה, בוגרת אוניברסיטת ת"א תואר B.arc בהצטיינות (2001) ולימודי אומנות. בעלת ניסיון בתכנון נוף , פיתוח ותכנון אורבני  (משרד אדר' נוף  פרופ' גדעון שריג) , כמו גם תכנון  בתים פרטיים ומבנים מורכבים ביחד עם אדר' יובל אמיר ז"ל.


שירן כתריאל: נולדה בשנת 1988. הנדסאית אדריכלות, בוגרת מכללת רופין בהצטיינות (2012). 

ברנדה מוייגר: נולדה בשנת 1987. הנדסאית אדריכלות, בוגרת שנקר (2013).

תרצה איתיאל: נולדה בשנת 1993: הנדסאית אדריכלות, בוגרת אוניברסיטת אריאל בהצטיינות (2015).

 אנו מאמינים כי המבנה הינו יצירה משותפת של האדריכלים והלקוחות, מכאן התוצאה  ייחודית ומותאמת לדרישות הפרוגרמטיות בהווה ובעתיד.
תכנון נכון הינו משימה אחראית המורכבת מהעקרונות הבאים:
• מיקום המבנה בשטח מבחינת כיווני השמיים, לניצול אור ואוויר,  כחלק מראיה  כוללת של המבנה בסביבתו. התייחסות לתכנון שטחי החוץ ויחסי הגומלין עם שטחי הפנים.
• חלוקת החללים לתפקוד נכון של המבנה, שימת דגש על התנועה במבנה, והפרדה בין אזורים ציבוריים לפרטיים.
• ייצירת שפה  עיצובית שלמה והרמונית, הרואה את המיקרו והמאקרו באותה חשיבות, ללא התפשרות על הפונקציונאליות של המבנה, והכנעות לגחמות אדריכליות לא מוצדקות.

ליווי הפרויקט נעשה בשלבים הבאים:
• יצירת תאום ציפיות מלא , שאיפות ורצונות בין הלקוח ובין המתכננים, גיבוש קונצפט עיצובי על בסיס פרוגרמה מגובשת הנובעת מצרכי הלקוח.
• הכנת תקציב מפורט המהווה כלי הכרחי לשליטה על מימון הפרוייקט.
• הכנת כל המסמכים הדרושים על מנת לקבל היתר בניה, וליווי לאורך תהליך הרישוי.
• הכנת תכניות עבודה מלאות לביצוע וליווי הפרוייקט עד לסיומו תוך מתן תשומת לב מרובה לפרטי הגמר. פיקוח לאורך כל תהליך הבניה, וליווי בבחירת חומרי הגמר, התאמת הצבעים, והטקסטורות ביחד עם הלקוחות. 
 
לחצו לעבודות אדריכלות בתים פרטיים>                                                                  יבגי סיטון אדריכלים -רח' ברל כצנלסון 42 א כפר סבא  טל:09-7463072                                                                                             
 

בניה-ירוקה-בניה-אקולוגית
    ארכיטקט-תכנון-ובניה   משרד-אדריכלות-בתים   משרדי-ארכיטקטים-אדריכלי-בניין    עיצוב-פנים-בתים-פרטיים-וילות   תוכנית-אדריכלית   תחרויות אדריכלות ועיצוב    דף הבית   צרו קשר 


ל ו צ ' - עיצוב אתרים